STOCKHOLM HUVUDKONTOR

Rudanvägen 2, 136 50 Jordbro

Kontakta oss

Stockholm Huvudkontor
Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Martin Lindén
VD
070 418 00 65 martin.linden@kh-maskin.se
Katarina Garpmo
Ekonomichef
08 500 741 76 076 884 04 80 katarina.garpmo@kh-maskin.se
Jens Ekström
Service- & eftermarknadschef Sverige
08 500 741 96 076 131 45 59 jens.ekstrom@kh-maskin.se
Maths Lindén
Business Manager-Wacker Neuson
08 500 741 73 073 531 42 22 maths.linden@kh-maskin.se
Peter Mahlberg
Marketing Manager
070 712 36 37 peter.mahlberg@kh-maskin.se
Torbjörn Hellberg
Säljare
08 500 741 83 070 285 11 93 torbjorn.hellberg@kh-maskin.se
Niklas Morberg
Servicekoordinator
08 500 741 85 073 660 59 51 niklas.morberg@kh-maskin.se
Sebastian Princis
Säljkoordinator / Gummilarver
08 500 741 86 070 381 11 80 sebastian.princis@kh-maskin.se
John Holmquist
Reservdelar
08 500 741 77 073 539 60 16 john.holmquist@kh-maskin.se
Emil Ramsten
Ekonomi / Administration
08 500 741 78 073 660 59 09 emil.ramsten@kh-maskin.se
Kontakta oss via formulär
  • 3 + 81 =