STOCKHOLM HUVUDKONTOR

Rudanvägen 2, 136 50 Jordbro

Kontakta oss

Stockholm Huvudkontor
Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Tony Ferm
Sverigechef
070 509 39 79 tony.ferm@kh-maskin.se
Katarina Garpmo
Ekonomichef
08 500 741 76 076 884 04 80 katarina.garpmo@kh-maskin.se
Jens Ekström
Service- & eftermarknadschef Sverige
08 500 741 89 076 131 45 59 jens.ekstrom@kh-maskin.se
Maths Lindén
Business Manager-Wacker Neuson
08 500 741 73 073 531 42 22 maths.linden@kh-maskin.se
Peter Mahlberg
Marketing Manager
070 712 36 37 peter.mahlberg@kh-maskin.se
Torbjörn Hellberg
Säljare
08 500 741 83 070 285 11 93 torbjorn.hellberg@kh-maskin.se
Max Rydbrand
Säljare
08 533 353 33 076 315 20 71 max.rydbrand@kh-maskin.se
Håkan Andersson
Verkstadschef
08 500 741 85 073 057 56 25 hakan.andersson@kh-maskin.se
Angelica Carlén
Servicekoordinator
08 500 741 79 073 660 59 11 angelica.carlen@kh-maskin.se
Lars Andersson
Lageransvarig
073 504 74 93 lars.andersson@kh-maskin.se
Emil Ramsten
Ekonomi / Administration
08 500 741 78 073 660 59 09 emil.ramsten@kh-maskin.se
Kontakta oss via formulär
  • 1 + 11 =