PHN2732TT ELTIPPSLÄP

PHN2732TT ELTIPPSLÄP

Maskininformation
  • 3-vägs tippsläp
  • Elektrisk tipp och manuell
  • Förstärkta flaksidor
  • Förstärkt baklem
  • Helsvetsad
  • Stora hjul
  • Böjbara sidomarkeringsljus
  • God stabilitet
  • Stänkskärmar i stål
  • Avtagbara kraftiga stållemmar
  • Invändiga och utvändiga lastöglor
  • Förstärkt ram runt bakljus
  • Kan levereras med laddare
  • Kan levereras med trådlös fjärrkontroll
  • Kan levereras med skydd för bakljus
Specifikationer
Vikt: 924 kg
1776 kg
Max Totalvikt: 2700 kg
320 / 165 cm
Bilder






Mer information av säljare?

Våra säljare

AVDELNING STOCKHOLM SYD

Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Torbjörn Hellberg
Säljare
08 500 741 83 070 285 11 93 torbjorn.hellberg@kh-maskin.se
André Gardelin
Säljare
08 500 741 82
072 522 43 00
Leif Hoffman
Uthyrning
08 500 741 84 070 285 40 88 leif.hoffman@kh-maskin.se
Emilia Sundman / Föräldraledig
Reservdels- och logistikchef
08 500 741 72 070 685 14 81
Sebastian Princis
Reservdelar
08 500 741 86 070 381 11 80 sebastian.princis@kh-maskin.se
Nichlas Bäckvik
Reservdelar
08 500 741 80
070 285 18 19

AVDELNING STOCKHOLM NORR

Namn och titel                                                     Telefon Mobilnummer Epost
Anton Holmstrand
Säljare / Uthyrning
08 500 741 71 073 660 59 08 anton.holmstrand@kh-maskin.se

AVDELNING GÖTEBORG

Namn och titel                                          Telefon Mobilnummer Epost
Mats Andersson
Säljare
031 383 03 04 073 660 59 01 mats.andersson@kh-maskin.se
Björn Elander
Säljare
031 383 03 05 073 660 59 05 bjorn.elander@kh-maskin.se
Tobias Kalkemyr
Reservdelar
031 383 03 01 073 660 59 00 tobias.kalkemyr@kh-maskin.se
Tony Noor
Reservdelar / Gummilarver
031 383 03 03 073 660 59 03 tony.noor@kh-maskin.se
Uthyrning 031 383 03 40