Våra säljare

Avdelning Stockholm SYD

Rudanvägen 2, 136 50 Jordbro
Tel vxl: 08 500 741 74

Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Torbjörn Hellberg
Säljare
08 500 741 83 070 285 11 93 torbjorn.hellberg@kh-maskin.se
André Gardelin
Säljare
08 500 741 82
072 522 43 00
Leif Hoffman
Uthyrning 
08 500 741 84 070 285 40 88 leif.hoffman@kh-maskin.se
Emilia Sundman / Föräldraledig
Reservdels- och logistikchef 
08 500 741 72 070 685 14 81  
Sebastian Princis
Reservdelar
08 500 741 86 070 381 11 80 sebastian.princis@kh-maskin.se
 
Nichlas Bäckvik
Reservdelar
08 500 741 80
070 285 18 19
       

AVDELNING STOCKHOLM NORR

Solbackavägen 2, 177 71 Järfälla
Tel: 08 500 741 71

Namn och titel                                                     Telefon Mobilnummer Epost
Anton Holmstrand
Säljare / Uthyrning
08 500 741 71 073 660 59 08 anton.holmstrand@kh-maskin.se
 
       

Avdelning Göteborg

Växelgatan 4, 442 40 Kungälv
Tel vxl: 031 383 03 00

Namn och titel                                          Telefon Mobilnummer Epost
Mats Andersson
Säljare
031 383 03 04 073 660 59 01 mats.andersson@kh-maskin.se
Björn Elander
Säljare
031 383 03 05 073 660 59 05 bjorn.elander@kh-maskin.se
Tobias Kalkemyr
Reservdelar 
031 383 03 01 073 660 59 00 tobias.kalkemyr@kh-maskin.se
Tony Noor
Reservdelar / Gummilarver
031 383 03 02 073 660 59 02 tony.noor@kh-maskin.se
Uthyrning 031 383 03 40    
 
 

KH-Maskin ab

Avdelning Stockholm Söderort
Rudanvägen 2, 136 50 Jordbro
Tel: 08 500 741 74

Avdelning Stockholm Norrort
Solbackav. 2, 177 71 Järfälla
Tel: 08 500 741 71

Avdelning Göteborg
Växelgatan 4, 442 40 Kungälv
Tel: 031 383 03 00

Fakturafrågor? Vänligen maila vår  ekonomiavdelning  eller ring
08 500 741 74 
 

 

öppettider:

Måndag-Fredag 07:00-16:00

Kontakta Oss

Nyheter och erbjudanden