STHLM HUVUDKONTOR

Rudanvägen 2, 136 50 Jordbro

08-500 741 74

STOCKHOLM NORR

Solbackav. 2, 177 71 Järfälla

08-500 741 71

GÖTEBORG

Växelgatan 4, 442 40 Kungälv

031-383 03 00

Kontakta oss

Sthlm Huvudkontor
Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Martin Lindén
VD
08 500 741 70
070 418 00 65 martin.linden@kh-maskin.se
Katarina Garpmo
Ekonomichef
08 500 741 76 076 884 04 80 katarina.garpmo@kh-maskin.se
Torbjörn Hellberg
Säljare
08 500 741 83 070 285 11 93 torbjorn.hellberg@kh-maskin.se
Jens Ekström
Produkt & eftermarknadschef Sverige
08 500 741 96 076 131 45 59 jens.ekstrom@kh-maskin.se
Niklas Morberg
Servicekoordinator
08 500 741 85 073 660 59 51 niklas.morberg@kh-maskin.se
Leif Hoffman
Uthyrning
08 500 741 84 070 285 40 88 leif.hoffman@kh-maskin.se
Emilia Sundman / Föräldraledig
Reservdels- och logistikchef
08 500 741 72 070 685 14 81
Sebastian Princis
Gummilarver & reservdelar
08 500 741 86 070 381 11 80 sebastian.princis@kh-maskin.se
Emil Ramsten
Ekonomi / Administration
08 500 741 78 070 660 59 09 emil.ramsten@kh-maskin.se
Stockholm Norr
Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Anton Holmstrand
Säljare
08 500 741 73 073 660 59 08 anton.holmstrand@kh-maskin.se
Wictor Widén
Servicekoordinator
08-500 741 71
072 092 32 08
wictor.widen@kh-maskin.se
Göteborg
Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Björn Elander
Försäljningschef
031 383 03 05
073 660 59 05
bjorn.elander@kh-maskin.se
Mats Andersson
Säljare
031 383 03 04 073 660 59 01 mats.andersson@kh-maskin.se
Torbjörn Hellberg
Säljare
031-383 03 00 070 285 11 93 torbjorn.hellberg@kh-maskin.se
Anton Holmstrand
Säljare
031-383 03 00 073 660 59 08 anton.holmstrand@kh-maskin.se
Leif Hoffman
Uthyrning
031-383 03 00 070 285 40 88 leif.hoffman@kh-maskin.se
Tony Noor
Reservdelsansvarig
031 383 03 03 073 660 59 03 tony.noor@kh-maskin.se
Våra säljare

AVDELNING STHLM HUVUDKONTOR

Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Torbjörn Hellberg
Säljare
08 500 741 83 070 285 11 93 torbjorn.hellberg@kh-maskin.se
Leif Hoffman
Uthyrning
08 500 741 84 070 285 40 88 leif.hoffman@kh-maskin.se
Emilia Sundman / Föräldraledig
Reservdels- och logistikchef
08 500 741 72 070 685 14 81
Sebastian Princis
Gummilarver & reservdelar
08 500 741 86 070 381 11 80 sebastian.princis@kh-maskin.se

AVDELNING STOCKHOLM NORR

Namn och titel                                                     Telefon Mobilnummer Epost
Anton Holmstrand
Säljare
08 500 741 71 073 660 59 08 anton.holmstrand@kh-maskin.se

AVDELNING GÖTEBORG

Namn och titel                                          Telefon Mobilnummer Epost
Mats Andersson
Säljare
031 383 03 04 073 660 59 01 mats.andersson@kh-maskin.se
Björn Elander
Försäljningschef
031 383 03 05 073 660 59 05 bjorn.elander@kh-maskin.se
Tobias Kalkemyr
Reservdelar
031 383 03 01 073 660 59 00 tobias.kalkemyr@kh-maskin.se
Tony Noor
Reservdelsansvarig
031 383 03 03 073 660 59 03 tony.noor@kh-maskin.se
Leif Hoffman
Uthyrning
031-383 03 00 070 285 40 88 leif.hoffman@kh-maskin.se
Kontaktformulär
  • 4 + 93 =