STHLM HUVUDKONTOR

Rudanvägen 2, 136 50 Jordbro

08-500 741 74

STOCKHOLM NORR

Solbackav. 2, 177 71 Järfälla

08-500 741 71

JÖNKÖPING

Skiffervägen 4, 553 03 Jönköping

036-333 63 40

GÖTEBORG

Växelgatan 4, 442 40 Kungälv

031-383 03 00

Kontakta oss

Sthlm Huvudkontor
Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Martin Lindén
VD
08 500 741 70
070 418 00 65 martin.linden@kh-maskin.se
Katarina Garpmo
Ekonomichef
08 500 741 76 076 884 04 80 katarina.garpmo@kh-maskin.se
Jens Ekström
Produkt & eftermarknadschef Sverige
08 500 741 96 076 131 45 59 jens.ekstrom@kh-maskin.se
Maths Lindén
Business Manager-Wacker Neuson
08 500 741 736 073 531 42 22 maths.linden@kh-maskin.se
Torbjörn Hellberg
Säljare
08 500 741 83 070 285 11 93 torbjorn.hellberg@kh-maskin.se
Niklas Morberg
Servicekoordinator
08 500 741 85 073 660 59 51 niklas.morberg@kh-maskin.se
Emilia Sundman
Säljkoordordinator
08 500 741 72 070 685 14 81 emilia.sundman@kh-maskin.se
Sebastian Princis
Gummilarver
08 500 741 86 070 381 11 80 sebastian.princis@kh-maskin.se
David Berg
Reservdelar
08 500 741 77 070 270 67 37 david.berg@kh-maskin.se
Emil Ramsten
Ekonomi / Administration
08 500 741 78 070 660 59 09 emil.ramsten@kh-maskin.se
Stockholm Norr
Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Wictor Widén
Servicekoordinator
08 500 741 71
072 092 32 08
wictor.widen@kh-maskin.se
Jönköping
Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Maths Lindén
Business Manager-Wacker Neuson
08 500 741 73
073 531 42 22 maths.linden@kh-maskin.se
Kalle Lindén
Säljare
036 333 63 41 073 514 42 46 kalle.linden@kh-maskin.se
Jens Carlsson
Kundmottagare / Innesäljare
036 333 63 42 076 326 31 72 jens.carlsson@kh-maskin.se
Göteborg
Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Björn Elander
Försäljningschef
031 383 03 05
073 660 59 05
bjorn.elander@kh-maskin.se
Mats Andersson
Säljare
031 383 03 04 073 660 59 01 mats.andersson@kh-maskin.se
Pierre Härentorp
Säljare
031 383 03 10 070 333 68 85 pierre.harentorp@kh-maskin.se
Tony Noor
Reservdelsansvarig
031 383 03 03 073 660 59 03 tony.noor@kh-maskin.se
Alexander Carlberg
Reservdelsansvarig – Wacker Neuson
031 383 03 29 070 285 18 19 alexander.carlberg@kh-maskin.se
Våra säljare

AVDELNING STHLM HUVUDKONTOR

Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Torbjörn Hellberg
Säljare
08 500 741 83 070 285 11 93 torbjorn.hellberg@kh-maskin.se

AVDELNING STOCKHOLM NORR

Namn och titel                                                     Telefon Mobilnummer Epost
Växel 08 500 741 71

AVDELNING JÖNKÖPING

Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Kalle Lindén
Säljare
036 333 63 41 073 514 42 46 kalle.linden@kh-maskin.se

AVDELNING GÖTEBORG

Namn och titel Telefon Mobilnummer Epost
Björn Elander
Försäljningschef
031 383 03 05 073 660 59 05 bjorn.elander@kh-maskin.se
Mats Andersson
Säljare
031 383 03 04 073 660 59 01 mats.andersson@kh-maskin.se
Pierre Härentorp
Säljare
031 383 03 01 070 333 68 85 pierre.harentorp@kh-maskin.se
Kontaktformulär
  • 9 + 88 =